Sklep Internetowe

Koktajle

Drinki bezalkoholowe

Dzięki temu jest rewelacyjna po ciężkich ćwiczeniach, intensywnym wysiłku czy wypiciu dużej ilości alkoholu. Czy wiesz, że woda kokosowa to doskonały sposób na kaca? Woda kokosowa znakomicie przywraca równowagę organizmu i uzupełnia elektrolity ze względu na dużą zawartość potasu. Wszystkie przedstawione drinki i napoje sporządzono z użyciem wody kokosowej RiRi.

Pytania w sprawie dokładnej listy składników należy kierować pod adres:

KONTAKT@RiRi.PL.


Podziel się z nami swoimi pomysłami na napoje oraz drinki! Najlepsze receptury zamieścimy na naszej stronie internetowej.

Delikatne i wyborne koktajle bezalkoholowe z tropikalną nutą, ale bez nadwyrężania budżetu oraz kalorii!
KOKTAJLE

ALKOHOLOWEWODĄ KOKOSOWĄ Z SOK I MIĘTĄ
WODĄ KOKOSOWĄ
Z SOK I MIĘTĄ

To jeden z najlepszych przepisów na letni sok. Ten szybki w przygotowaniu napój jest zdrowy i pyszny. Koi organizm dzięki takim składnikom, jak miód, woda kokosowa, liście mięty i cytryna.

LEMONIADA ARBUZOWO-MALINOWA
LEMONIADA
ARBUZOWO-MALINOWA

Nawadniający arbuz i woda kokosowa spotykają się z cierpką cytryną i kwaskową maliną w orzeźwiającej, gaszącej pragnienie lemoniadzie arbuzowo-malinowej.

AMERICANO Z LODEM I WODĄ KOKOSOWĄ
AMERICANO Z LODEM
I WODĄ KOKOSOWĄ

Brzmi nieco dziwnie, ale idźmy dalej. Połączenie kawy i wody kokosowej jest na tyle intrygujące, że trzeba to wypróbować. Z odrobiną cynamonu i śmietanki do kawy smakuje po prostu wybornie.
Przez espresso przebija się aromat orzecha kokosowego, a zawarte w nim naturalne cukry nadają słodycz, więc nie trzeba dodawać cukru.
Niepowtarzalny i orzeźwiający napój do podawania z dzbanka.

Na zdrowie!

NAPÓJ Z PAPAJĄ I WODĄ KOKOSOWĄ
NAPÓJ Z PAPAJĄ
I WODĄ KOKOSOWĄ

Ten napój nawiązuje barwą do słońca o zmierzchu, sprawiając, że cieszy oko i kubki smakowe. Woda kokosowa to znany od dawien dawna sposób na upał i schłodzenie organizmu. Jest również doskonałym źródłem potasu niezbędnego do utrzymywania bilansu wodnego w organizmie oraz normalnej pracy serca. Błonnik z papai działa najlepiej, kiedy podawany jest z płynem, ponieważ pochłania wodę i pęcznieje, dzięki czemu poprawia pracę jelit i trzyma organizm z dala od niechcianych toksyn.